STWÓRZMY WSPÓLNIE ŚWIATEŁKO DO NIEBA
Kochani! W tym roku wszyscy tworzymy ŚWIATEŁKO DO NIEBA.
Unosząc się na fali tegorocznego trendu proponujemy Wam taniec z pochodniami na wiślańskim rynku.
Konwencja poloneza, ale styl dowolny.
Skład osobowy również wedle uznania: solo, w parze lub trójce. Jak co roku, w ten styczniowy wieczór liczy się idea i dobra zabawa.
Taniec zakończymy odpowiednim do okazji błyskiem, którego formy na razie nie zdradzimy.
Ubierzcie się ciepło i kolorowo.
Do zobaczenia!


