Podziękowanie
Za nami kolejne, 61. spotkanie w ramach Tygodnia Kultury Beskidzkiej w Wiśle. Na naszej estradzie działo się wiele. Oprócz występów polskich i zagranicznych zespołów przygotowaliśmy szereg wydarzeń:
- Wystawę plenerową fotografii Daniela Franka zatytułowaną "Złote Runo"
- Opowieść o TKB na podstawie bajki "Najdłuższy tydzień w roku" autorstwa Kamilli Księżnik
- Warsztaty rękodzielnicze "Sztuka żywotka"
- Potańcówki z kapelami
- Konkurs na Najszwarniejszego Górola.
Wydarzenia te zorganizowaliśmy dzięki wsparciu Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi. Bardzo dziękujemy za wsparcie i zaufanie!


