Logo Wiślańskiego Centrum Kultury

Wiślańskie Noce Muzeów

Już w najbliższy weekend odbędą się Wiślańskie Noce Muzeów, których nie tylko jesteśmy współorganizatorem, ale również aktywnym uczestnikiem!
Przygotowaliśmy dla Was propozycje na dwa wieczory.
Sobota to spotkanie przy Drzewie Opowieści, ognisko z gawędą, kameralny koncert i pierwszy, jeszcze trochę nieśmiały seans naszego plenerowego Kina Marzenie. Zobaczymy wspólnie "Noc w muzeum" - to był oczywisty wybór .  
Ubierzcie się ciepło! Będzie popcorn i herbata.
Niedziela to Zielone Świątki, czyli czas na wajeśnicę! Widzimy się o 16.00 i świętujemy.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności