WIŚLAŃSKI WYGÓN ŁOWIEC 2024
Za nami kolejny Wiślański Wygón Łowiec na Wyciągach Narciarskich Pasieki.
Dziękujemy za gościnę Barbarze i Janowi Kędziorom, w których gospodarstwie świętowaliśmy.
Na scenie wystąpiły zespoły:
- Zespół regionalny "Mała Wisła"
- Regionalny Zespół Pieśni i Tańca "Wisła"
- Kapela Wisła
- Kapela Mała Wisła
- Kapela Borowiczka
- Wałasi
Pokaz wyrobu serów prowadził Józef Michałek.
Pokaz wyrobu masła prowadziła Ewa Lazar.
Strefę gier i zabaw dla dzieci prowadziła Maja Majewska.
Konferansjerką zajął się Szymon Pilch.
Piękne zdjęcia wykonał Daniel Franek.
Dziękujemy całej obsłudze i osobom zaangażowanym w organizację wydarzenia.
Dziękujemy Wam, drodzy goście, że byliście i świętowaliście z nami.
Do zobaczenia za rok!

