Wernisaż wystawy "Zimowe spotkanie ze sztuką"
Dzisiaj, 12 grudnia 2024 roku w Wiślańskim Centrum Kultury odbył się wernisaż zbiorowej wystawy pod nazwą "Zimowe spotkanie ze sztuką". W naszej galeryjce swoje prace wystawiają twórcy Stowarzyszenia "Grupa Twórców Wiślanie" (malarstwo, zdobnictwo, decoupage, koronczarstwo, rzeźba) oraz Marlena Fizek (szydełko). Świątecznym uzupełnieniem wystawy jest bogata kolekcja bombek Bożeny Miłoś.
Gośćmi wydarzenia byli, m.in. Zastępczyni Burmistrza Miasta Wisła Katarzyna Czyż-Kaźmierczak oraz Michał Kawulok - kierownik Muzeum Beskidzkiego im. A. Podżorskiego w Wiśle.
Na zebranych na wernisażu gości oprócz strawy duchowej czekał smaczny poczęstunek w postaci kubusia, żebroczki, drobnych ciasteczek i herbaty z zielin. O oprawę muzyczną wydarzenia zadbała Kapela "Mała Wisła".
Dziękujemy za obecność na naszym wernisażu. Wystawę można zwiedzać w godzinach otwarcia WCK do dnia 10 stycznia 2025 roku

