TO BYŁ FANTASTYCZNY DZIEŃ DZIECKA
Kolorowo, radośnie i z ogromną energią – tak świętowaliśmy Dzień Dziecka w Parku Kopczyńskiego!
Na najmłodszych czekało mnóstwo atrakcji, animacji i wspólnej zabawy, a uśmiechy nie schodziły z twarzy przez całe popołudnie.
- Dziękujemy Komendzie Powiatowej Policji z Cieszyna, OSP Wisła Centrum oraz GOPR Beskidy za pokazy, instrukcje i mnóstwo pożytecznej wiedzy.
- Dziękujemy Xtraining "świat przygody" za fantastyczne dmuchańce i ogrom zabawy!
- Dziękujemy Wiślański Ogród, Tutto Pizza Pasta oraz Skolnity Wisła Ski & Bike Park za wsparcie naszego wydarzenia.
- Animacje prowadziła niezastąpiona Kopalnia Marzeń.
- Ogromne podziękowania kierujemy do Basenów Wisła za niezapomniane Piana Party, które zamieniło park w prawdziwe królestwo piany i dziecięcej radości!
A terasz trochę liczb:
- Podczas wydarzenia dzieciaki wypiły aż 80 litrów lemoniady,
- zjadły morze popcornu
- oraz ponad 50 kg świeżych owoców .
Nie zabrakło też konkursów, słodkich niespodzianek i fantastycznej atmosfery.
