Logo Wiślańskiego Centrum Kultury

Plenerowe Kino MARZENIE

W tym roku Wiślańskie Centrum Kultury stworzyło kino plenerowe, które dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury - państwowego funduszu celowego. "Kino Marzenie" - zakup wyposażenia na potrzeby na potrzeby prowadzenia zadań kulturalnych w Wiśle, w ramach Programu Infrastruktura domów kultury.

Inauguracja kina miała miejsce podczas Wiślańskiego Powitania Wakacji 21-23 czerwca 2023 roku.

Seanse planujemy do końca września. O kolejnych seansach będziemy informować na bieżąco.

Galeria zdjęć

448940020_856276193213622_6076976520387476241_n (1) 448913570_856276229880285_6518735026765783651_n 448940020_856276193213622_6076976520387476241_n 449937730_864061955768379_987564674906753142_n 449987268_864061969101711_673547879670832772_n 449980233_864061905768384_2617484673411409357_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności