CHODZIMY DLA WOŚP
W odpowiedzi na Wasze liczne pytania ogłaszamy, że w tym roku również startujemy z akcją CHODZIMY DLA WOŚP!
Zasady są niezmienne:
- od soboty 17 stycznia do niedzieli 25 stycznia idźcie na spacer, pobiegać, możecie nawet na narty biegowe bądź skitury,
- rejestrujcie kilometry, a my każdy kilometr zamienimy na złotówkę dla Orkiestry.
- Ważne, żeby trasa przebiegała (niekoniecznie cała) przez Wisłę.
- Zarejestrowaną trasę, wyślijcie na adres wck.wisla@gmail.com lub w wiadomości na FB, a my podliczymy wasze dystanse i opublikujemy każdego dni ranking.
- Dla najlepszych przygotujemy niespodziankę
Sponsorami akcji są:
- Skolnity Wisła Ski & Bike Park
- Mirotrans
- Tutto Pizza Pasta
- Tartak Malinka
W GALERII PUBLIKUJEMY WYNIKI AKCJI
