Logo Wiślańskiego Centrum Kultury

CHODZIMY DLA WOŚP

W odpowiedzi na Wasze liczne pytania ogłaszamy, że w tym roku również startujemy z akcją CHODZIMY DLA WOŚP!

Zasady są niezmienne:

  •  od soboty 17 stycznia do niedzieli 25 stycznia idźcie na spacer, pobiegać, możecie nawet na narty biegowe bądź skitury,
  • rejestrujcie kilometry, a my każdy kilometr zamienimy na złotówkę dla Orkiestry.
  •  Ważne, żeby trasa przebiegała (niekoniecznie cała) przez Wisłę.
  •  Zarejestrowaną trasę, wyślijcie na adres wck.wisla@gmail.com lub w wiadomości na FB, a my podliczymy wasze dystanse i opublikujemy każdego dni ranking.
  •  Dla najlepszych przygotujemy niespodziankę  

Sponsorami akcji są:

  • Skolnity Wisła Ski & Bike Park 
  • Mirotrans
  • Tutto Pizza Pasta
  • Tartak Malinka

W GALERII PUBLIKUJEMY WYNIKI AKCJI

Galeria zdjęć

wynik 20 stycznia 21 wyniki chodzenia wyn22
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności